Portret własny
Verbum

 

 

Mam na imię Krystyna Maria payment gateway

Powiększ

        W tym wcieleniu Świat powitałam we Wrocławiu, w wiosenne przedpołudnie. Teraz moim domem jest Poznań. Tutaj startowałam do szkół niższych i wyższych. W domu, prawdziwym domu, który stworzyli mi Rodzice dorastałam, dojrzewałam – razem z bratem. Zdążyłam przez ten czas poznać sporo, zasmakować życia, czasem promieniałam ze szczęścia a czasem się nim krztusiłam. Wtedy musiałam zaczerpnąć głębszy oddech. Tak rozwija się i doświadcza moja dusza. Dziś jest inaczej, żyję znacznie bardziej świadomie ale ciągle się uczę, poznaję i praktykuję. Wielkim otwarciem na siebie i życie było dla mnie poznaie Radykalnego Wybaczania a najbardziej ukochane jesti malowanie w procesie Vedic Art.

Mam kilka dyplomów otrzymanych po ukończeniu szkół i kursów, trochę świadectw  zobacz .

Dzielę się więc zdobytą wiedzą, ale nic nie zastąpi spotkania oczu drugiego człowieka, tego spojrzenia, które współodczuwa, uzdrawia, przekazuje smutek i radość. Wiem, że my ludzie możemy dokonywać niewyobrażalnie wielkich i pięknych rzeczy. Przedtem jednak trzeba naładować akumulatory energią - czystą, świetlistą, pełną Miłości. Zacząć trzeba od pojednania i akceptacji aby poczuć, że wszyscy stanowimy jedność. Mamy w sobie moc aby poradzić sobie ze wszystkim. Mamy w sobie wielkie możliwości – jeśli chcesz razem uzdrowimy przeszłość i odkryjemy Twoje wewnętrzne Światło abyś mógł pójść dalej.  

replica orologi di lusso imitazioni orologi orologi falsi


Andrzej

 

Powiększ

 

replicas de relojes | replica orologi | replique montre de luxe

jest moim najlepszym przyjacielem,moim lustrem i nauczycielem. Jego wiedza i postrzeganie pozazmysłowe jest czymś bardzo znaczącym nie tylko dla mnie. Jego rozumienie wszechrzeczy jest co dziennie nowe i szersze. Troszczy się o ludzi, których spotyka, obdarza ich swoją inspiracją i wnosi radość w życie.

Powiększ

Andrzej czuje energię, pisze, prowadzi zajęcia urażliwiające na świadome życie, udziela konsultacji feng shui.

Zobacz certyfikaty

 

Omega Replica Replica Watches www.timepiecebuy.me Best Replica Watches IWC Replica www.webenezer.net

powrót do menu
copyright©Verbum realizacja: intellect.pl