Portret własny
Verbum

 

 

Mam na imię Krystyna Maria payment gateway

Powiększ

        W tym wcieleniu Świat powitałam we Wrocławiu, w wiosenne przedpołudnie. Teraz moim domem jest Poznań. Tutaj startowałam do szkół niższych i wyższych. W domu, prawdziwym domu, który stworzyli mi Rodzice dorastałam, dojrzewałam – razem z bratem. Zdążyłam przez ten czas poznać sporo, zasmakować życia, czasem promieniałam ze szczęścia a czasem się nim krztusiłam. Wtedy musiałam zaczerpnąć głębszy oddech. Tak rozwija się i doświadcza moja dusza. Dziś jest inaczej, żyję znacznie bardziej świadomie ale ciągle się uczę, poznaję i praktykuję. Wielkim otwarciem na siebie i życie było dla mnie poznaie Radykalnego Wybaczania a najbardziej ukochane jesti malowanie w procesie Vedic Art.

Mam kilka dyplomów otrzymanych po ukończeniu szkół i kursów, trochę świadectw  zobacz .

Dzielę się więc zdobytą wiedzą, ale nic nie zastąpi replica rolex spotkania oczu drugiego człowieka, tego spojrzenia, które współodczuwa, uzdrawia, przekazuje smutek i radość. Wiem, że my ludzie możemy dokonywać niewyobrażalnie wielkich i pięknych rzeczy. Przedtem jednak trzeba naładować akumulatory energią - czystą, świetlistą, pełną Miłości. Zacząć trzeba od pojednania i akceptacji aby poczuć, że wszyscy stanowimy jedność. Mamy w sobie moc aby poradzić sobie ze wszystkim. Mamy w sobie wielkie możliwości – jeśli chcesz razem uzdrowimy przeszłość i odkryjemy Twoje wewnętrzne Światło abyś mógł pójść dalej.  

replica orologi di lusso | Orologi Replica


Andrzej

 

Powiększ

 

replicas de relojes | replica orologi | replique montre de luxe

jest moim najlepszym przyjacielem,moim lustrem i nauczycielem. Jego wiedza i postrzeganie pozazmysłowe jest czymś bardzo znaczącym nie tylko dla mnie. Jego rozumienie wszechrzeczy jest co dziennie nowe i szersze. Troszczy się o ludzi, których spotyka, obdarza ich swoją inspiracją i wnosi radość w życie.

Powiększ

Andrzej czuje energię, pisze, prowadzi zajęcia urażliwiające na świadome życie, udziela konsultacji feng shui.

Zobacz certyfikaty

 

Replica Watches

powrót do menu
copyright©Verbum realizacja: intellect.pl