Portret własny
Verbum
Mam na imię Krystyna Maria
Powiększ

W tym wcieleniu Świat powitałam we Wrocławiu, w wiosenne przedpołudnie. Teraz moim domem jest Poznań. Tutaj startowałam do szkół niższych i wyższych. W domu, prawdziwym domu, który stworzyli mi Rodzice dorastałam, dojrzewałam – razem z bratem. Zdążyłam przez ten czas poznać sporo, zasmakować życia, czasem promieniałam ze szczęścia a czasem się nim krztusiłam. Wtedy musiałam zaczerpnąć głębszy oddech. Tak rozwija się i doświadcza moja dusza. Dziś jest inaczej, żyję znacznie bardziej świadomie ale ciągle się uczę, poznaję i praktykuję. Mam kilka dyplomów otrzymanych po ukończeniu szkół i kursów, trochę świadectw ukończenia zobacz .

Dzielę się więc zdobytą wiedzą, ale nic nie zastąpi spotkania oczu drugiego człowieka, tego spojrzenia, które współodczuwa, uzdrawia, przekazuje smutek i radość. Wiem, że my ludzie możemy dokonywać niewyobrażalnie wielkich i pięknych rzeczy. Przedtem jednak trzeba naładować akumulatory energią - czystą, świetlistą, pełną Miłości. Zacząć trzeba od pojednania i akceptacji aby poczuć, że wszyscy stanowimy jedność. Mamy w sobie moc aby poradzić sobie ze wszystkim. Mamy w sobie wielkie możliwości – jeśli chcesz razem uzdrowimy przeszłość i odkryjemy Twoje wewnętrzne Światło abyś mógł pójść dalej.


Andrzej
Powiększ
jest moim najlepszym przyjacielem, moim lustrem i nauczycielem. Jego wiedza i postrzeganie pozazmysłowe jest czymś bardzo znaczącym nie tylko dla mnie. Jego rozumienie wszechrzeczy jest co dziennie nowe i szersze. Troszczy się o ludzi, których spotyka, obdarza ich swoją inspiracją i wnosi radość w życie.


Powiększ
Andrzej czuje energię, pisze, prowadzi zajęcia, udziela konsultacji feng shui, można z nim także umówić się na program osobisty „Radykalnej Manifestacji Marzeń” i medytacje.
Zobacz moje dyplomy
powrót do menu
copyright©Verbum realizacja: intellect.pl